X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

medyaseo.com, müşterilerine backlink kaynağı üreten bir servistir. Bu backlinkleri tanıtım yazısı ve footer backlink olarak tamamen kendi kaynakları ile, SEO hizmet paketi ve backlink paketi bakımından ise otoriter, farklı işletmelere ait siteleri kullanır. Fakat tüm hizmetlerde üçüncü parti kişiler, yazılımlar veya işletmeler olduğu için verilen hizmetlerin hiçbiri garanti kapsamına girmemektedir.

Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına aykırı, hacking, illegal indirme, dizi veya film izleme - indirme, erotik içerik, kaçak bahis vb. illegal siteler için çalışma gerçekleştirmemekteyiz. Bu tarz bir site ile sipariş verilmesi dahilinde yaptığınız ödeme hesabınıza bakiye olarak eklenir ve siparişiniz iptal edilir.

Backlink Paketi

Müşterilerimize sunduğumuz backlink paketleri, üçüncü parti siteler üzerinden sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı alınan linklerin silinmesi, hesapların banlanması (yasaklanması) veya geçici süre engellenmesi söz konusu olabilmektedir. Rapor ile sizlere sunulan hizmetteki linklerin hizmet tesliminden sonra pasif hale, işlevsiz hale gelmesi sorumluluğumuza girmemektedir. Adsizy, belirlediği sitelerde üyelik açmak ve bu üyelikler üzerinden size backlink kaynağı üretmek ile sorumludur. Bu süreçte sonra yaşanılan durumlar üçüncü parti kaynaklı olacağı için sorumluluk alanımıza girmemektedir.

Backlink paketi, geri dönüşü olmayan hizmet kapsamındadır. Alınan tüm backlinkler daha sonra iade, iptal talepleri ile geri alınamaz ve linkler silinemez. Sipariş verildiği andan itibaren iade imkanı bulunmamaktadır. Belirtilen teslimat süresine 48 saat gecikme payı bulunmaktadır. Bu gecikme payının da aşımı ile birlikte hizmetinizi iade etme hakkına sahipsiniz. Sipariş verdikten sonra site adresi, kelime veya link gibi hizmet detaylarını değiştirme hakkına sahip değilsiniz.

SEO Hizmet Paketi

SEO Paketi olarak da lanse edilen paketlerimiz, sosyal link sağlama amacıyla bulunmakta ve tamamen üçüncü parti siteler üzerinden işlem yapılmaktadır. Genel anlamda, ilgili sitelerde bulunan kendi hesaplarımızda paylaşım yapılmasına karşın kimi zaman tarafımıza ait olmayan hesaplar üzerinden de işlem yapılabilir.

Vermiş olduğumuz hizmet herhangi bir yükselme garantisi vermemekte ve yaşadığınız düşüşlerden sorumlu olmamaktayız. SEO Hizmet paketi genel anlamda yapılacak tüm işlemleri müşteriye hizmet detaylarında aktarır ve bu detaylar dışında herhangi bir işlem yapılmaz. Bu sebepten, müşteri alacağı sanal ürünün neleri kapsadığını bilir ve faydalı olup olmayacağına kendisi karar verir. 

SEO hizmet paketi olarak vermiş olduğumuz hizmet için belirlenen teslimat süreleri maksimum 48 saat gecikme payına sahiptir. Bu süreci de geçmesi ile birlikte iade etme hakkına sahipsiniz. Fakat süre aşımı dışında farklı bir sebepten iade etme imkanınız bulunmamaktadır. Sipariş verildiği andan itibaren, siparişiniz işleme alınır. Sipariş verdikten sonra site adresi, kelime veya link gibi hizmet detaylarını değiştirme hakkına sahip değilsiniz.

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazısı, mevcut sitelerdeki yazılarda siparişinizde yer alan site adresinin paylaşılmasını kapsamaktadır. Bu yazılar direkt olarak sitenizi tanıtabilir veya genel bilgi içerebilir. Alınan tüm tanıtım yazıları için yayında kalma garantisi 6 ay olarak belirtilmiştir. Bu süreç içinde silinen herhangi bir yazı olduğunda sadece iade hakkına sahipsiniz. 6 ayı geçen siparişlerde silinme durumu söz konusu olabilir ve medyaseo.com bu konuda hizmet şartlarını yerini getirdiği için herhangi bir iade yapılmaz.

Footer Backlink

Footer Backlink, belirli bir süre boyunca sitenin en altında veya sağ bölümünde bulunan linkleri ifade eder. medyaseo.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler 24 saat içinde işleme alınır fakat hizmet başlangıç zamanı ilk verdiğiniz sipariş kabul edilir. Almış olduğunuz backlinkin periyotu tamamlandıktan sonra ödeme yapılmaması dahilinde alınan linkler silinir.


Powered by WISECP
Top